Léčebné metody

Po vstupní diagnostice, která se provádí zrakem, sluchem, dotazováním a podle pulzu, provádíme léčení pomocí technik a metod jako jsou:

Akupunktura

Využívá aplikace jehel do určitého bodu v různých částech organizmu.

Akupresura

Představuje stlačení určitých bodů na těle pomocí prstů nebo palce.

Fytoterapie – bylinná léčba

Podle individuální potřeby klienta připravíme odvary z bylin. V odvaru je nejvíce účinných látek, které působí na člověka jako celek. Dále můžeme doporučit sušené byliny – TANGY, sušené mleté byliny – SANY, tablety z bylin –PIANY a lisované pilulky – WANY.

Moxování

Nahřívání energetických bodů zapálenou bylinnou směsí.

Baňkování

Uvolňování napětí a vysávání škodlivin z těla podtlakovými skleněnými baňkami.

Dietetika

Stravování podle principů čínské zdravovědy. Bere v úvahu působení jednotlivých potravin na člověka podle jeho zdravotního stavu. Některé potraviny ochlazují, jiné zahřívají.

Redukce váhy

S námi můžete zhubnout až 10% váhy za 20 dní. Náš hubnoucí program zahrnuje propojení akupunktury a diety. Hubněte pod naším dohledem. Vedlejším efektem je detoxikace organizmu.

Omlazovací techniky – kosmetická akupunktura

Speciální odvětví akupunktury, které se zaměřuje na zlepšení vzhledu pokožky vyhlazováním vrásek. Neinvazivní technika, která odstraňuje nebo výrazně zmírňuje příznaky stárnutí kůže. Zaměřuje se také na hledání příčin tvorby vrásek podle tradiční čínské medicíny.

MFX_7485.jpg